SAP Danışmanlığı

SAP Nedir?

Dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden olan SAP, şirketlerin iş süreçlerini yönetmelerine ve satın almadan lojistiğe, satın alma ve muhasebeden üretime kadar şirket içindeki tüm bilgi akışını sağlamalarına yardımcı olan çözümler sunmaktadır. Dünya çapında 400.000’den fazla müşteri tarafından kullanılan çözümler sunan SAP, önde gelen ERP yazılımı sağlayıcılarından biridir.

SAP Danışmanlığı Nedir?

SAP yazılımı herkese uyan tek bir çözüm değildir ve her müşterinin bireysel ihtiyaçlarına göre yapılandırılmalıdır. SAP danışmanlığı, kuruluşların SAP kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılımlarını başarılı bir şekilde uygulamalarına ve optimize etmelerine yardımcı olma konusunda uzmanlaşmış bir iş danışmanlığı türüdür. Müşterilerin yaşadıkları sorunlara çözüm üretmek, operasyonel süreçlerini iyileştirmek ve ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmek SAP danışmanlığının kapsamı içerisindedir.

SAP danışmanları, sistem tasarımı, yapılandırma, geliştirme ve eğitim dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunar. Ayrıca sistemin doğru çalıştığından ve istenen sonuçları sağladığından emin olmak için destek ve rehberlik sağlarlar.

Hizmetlerimiz

YATA , deneyimli ve sertifikalı SAP danışmanlık kadrosu ile sayısız proje deneyiminden edindiği bilgi ve birikimi, SAP’nin en iyi uygulamalarıyla harmanlayarak müşterilerine değer katar. SAP danışmanlık hizmetlerinde uygulamaların verimliliği, danışmanlık ekibinin sektörel deneyimi ve süreç hakimiyeti ile doğru orantılıdır. YATA SAP danışmanlık ekibi süreçlerinizi yalnızca teknoloji gözüyle değil aynı zamanda işinizin gerektirdiği sektörel bakış açısı ile analiz ederek ihtiyaçlarınızı daha doğru adreslemenizi ve karmaşık süreçlerinizi basitleştirerek daha etkin yönetmenizi sağlar. Doğru süreç bakış açısı ve doğru tasarım ile SAP ürünlerinden maksimum fayda elde etmek için SAP danışmanlık ekibimizle tanışın.

Siz değerli müşterilerimizin fikirlerini önemseyerek süreçlerimizi sürdürürken ; ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunarken müşterilerimizin memnuniyetini ana prensip kabul ediyoruz. Özellikle matbaa konusunda teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve hizmet kalitesine özen gösteriyor ve aynı zamanda iş kalitesini öncelik haline getiriyoruz.

Faaliyetlerimizi kısaca; konusu baskı olan: Tabaka ofset süreli yayınlar, kurumsal kimlik, katalog, broşür, Insert, POP malzemeleri, dosya, zarf, klasör, kutu, dijital baskı, promosyon malzemeleri gibi her türlü materyale maliyet, zamanlama ve kalite olarak en uygun çözümü üretmek olarak tanımlayabiliriz. Amacımız hizmet verdiğimiz kurum ve firmalara ihtiyacı olan tüm reklam materyallerini en uygun fiyata, zamanında teslim etmektir.

Have any projects in mind?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod

Copyright © 2022. All rights reserved.